Postawienie domku mobilnego na własnej lub dzierżawionej działce to marzenie wielu z nas. Gdy już uda nam się je spełnić, zazwyczaj szukamy sposobów na jego choć niewielką rozbudowę. Bardzo wiele osób decyduje się wówczas na dobudowanie do niego tarasu, który będzie idealnym miejscem na spędzanie ciepłych letnich dni w gronie rodziny i znajomych. Warto jednak zadbać o to, aby decyzja o dobudowaniu tarasu była podjęta już na samym początku inwestycji, gdyż zapewni to nie tylko oszczędności finansowe, ale również pozwoli znacznie szybciej przygotować odpowiedni projekt do wdrożenia.

Szeroka oferta firmy

W swojej ofercie posiadamy nie tylko domki mobilne, ale również tarasy, które bardzo podnoszą funkcjonalność całego budynku. Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się tarasy do samodzielnego montażu. Odpowiednio wcześnie złożone zamówienie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczenie dodatkowej konstrukcji wraz z samym domem mobilnym, co ogranicza koszty przeznaczane przede wszystkim na transport. Ważną informacją jest fakt, że tego typu konstrukcje mogą być montowane nawet przez niedoświadczone osoby w zaledwie kilka godzin.

Jeżeli chcesz zostawić montaż tarasu nam, nie ma problemu, zmontujemy go za Ciebie. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, dlatego ze swojej strony oferujemy nie tylko transport, ale oprócz tego również jego błyskawiczny montaż. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie metod działania, które sprostają wymaganiom każdego z odbiorców. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb pod względem wymiarów, kształtu oraz koloru tarasu.

Domki mobilne w podlaskim
Białystok - producenci domków mobilnych
Polski producent domków mobilnych
Domy na kołach

Taras zintegrowany

Taras nie musi być osobnym elementem konstrukcji, ale może tworzyć z domkiem mobilnym jedną całość i być umieszczony na tym samym podwoziu. Decydując się na takie rozwiązanie oferujemy przede wszystkim taras zintegrowany. Jego solidna konstrukcja, a także wyjątkowe wzornictwo sprostają oczekiwaniom klientów zarówno pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania. Najlepszym opisem tej opcji będzie poniższe zdjęcie.

Domy mobilne
Dom mobilny
Domki mobilne podlaskie
Domki letniskowe