Czy wszystkie domki mobilne muszą być do siebie podobne? Odznaczać się podobnymi rozwiązaniami technicznymi, zbliżonym wykonaniem oraz wykorzystaniem tych samych materiałów? Zdecydowanie nie! Ogromna ilość różnych konfiguracji, jakie mamy w ofercie sprawia, że niemal każdy wyprodukowany domek mobilny jest inny. Klient ma całkowity wpływ na wygląd budynku. Wyborowi podlegają elementy, takie jak kształt dachu, jego nachylenie, wysokość ścian bocznych, wykorzystany materiał elewacyjny i wykończeniowy, a także kolorystyka zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu.

Mobilne domki całoroczne
Domki kempingowe

Szeroka oferta firmy

Wszystkie prezentowane przez naszą firmę domki są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu odznaczają się odpornością na działanie warunków zewnętrznych, jak mróz, opady deszczu czy też śniegu. Każdy budynek może zostać wyposażony w nowoczesne systemy, jak klimatyzacja oraz rolety zewnętrzne. Odpowiednio zaprojektowane pomieszczenia sprawiają, że w domkach mobilnych znajdzie się miejsce na 2 lub 3 pokoje, salon, kuchnię i łazienkę, przez co cały budynek odznacza się niespotykaną funkcjonalnością. Każdy z domków mobilnych posiada podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej oraz energetycznej. Sprawia to, że wewnątrz budynku można korzystać z różnego rodzaju urządzeń sanitarnych i sprzętów elektronicznych.

Dodatkowo każdy domek mobilny może zostać wyposażony w taras, który będzie idealnym uzupełnieniem całego budynku. Pozwoli on na spędzenie czasu z rodziną lub ze znajomymi na świeżym powietrzu, wśród piękna otaczającej przyrody.

Domy na zgloszenie Białystok
Dom do 35m2

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania domku mobilnego. Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć nawet niestandardową koncepcję domku mobilnego zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Odbiorcy.

Nowe domki holenderskie
Domy bez pozwolenia