Majówka nad jeziorem? A może w górach? Czy jednak nad brzegiem morza? Niezależnie od tego, gdzie chcesz się wybrać, musisz zorganizować nocleg dla siebie i swojej rodziny lub przyjaciół, z którymi podróżujesz. Jedną z opcji, najbardziej budżetową, jest namiot na polu kempingowym lub w innym wybranym przez ciebie miejscu. Stanowi on ciekawą alternatywę, jednak nie dla wszystkich. Osoby ceniące wygodę i możliwość skorzystania z prywatnej toalety, zapewne nie będą fanami tego rozwiązania 😉 Pogoda, też nie jest tu bez znaczenia. Przy niskich temperaturach czy intensywnych opadach deszczu, spędzanie czasu w namiocie, nie będzie komfortowe.

Kolejną, droższą, ale i wygodniejszą opcją jest spędzenie czasu w hotelu. Niekiedy w ofercie znajdziemy też basen czy strefę spa, które umilą nam urlop. Pokoje hotelowe zapewniają umiarkowaną prywatność, choć na próżno szukać jej w szczycie sezonu czy w czasie, jakim jest majówka.

Domek mobilny a wypoczynek

Trzecim, opisywanym przez nas rozwiązaniem, jest możliwość spędzenia majówki w domku na kołach. W Polsce z roku na rok, powstaje coraz więcej ośrodków turystycznych z bazą noclegową w formie całorocznych lub letniskowych domków mobilnych. Wynajęcie takiego domku zapewni nam zdecydowanie większa prywatność i swobodę niż pokój hotelowy. Zazwyczaj do takiego budynku, przynależy też zadaszony taras. Dzięki temu, nawet podczas opadów deszczu, możemy spędzić czas na zewnątrz ciesząc się swoim towarzystwem.

Podróżujesz z dziećmi? Świetnie. Możesz wybrać taki całoroczny domek mobilny letniskowy, który posiada dwie lub więcej sypialni. Dzięki temu, maluchy będą miały własną przestrzeń do zabawy, a ty, zrelaksujesz się, mając na nie oko. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić czas na tarasie, kiedy dzieci śpią tuż za ścianą.

domek mobilny całoroczny

Całoroczne domki mobilne na wynajem

Chcesz wynająć całoroczny domek mobilny? A może bardziej interesuje cię domek letniskowy? W jednym i drugim przypadku, powinieneś rozpocząć poszukiwania ze sporym wyprzedzeniem. Analizując dostępne oferty, doszliśmy do wniosku, że ośrodki turystyczne posiadające domki mobilne, zazwyczaj nie mają wolnych miejsc w szczycie sezonu i podczas długich weekendów, np. majówka. Turyści dokonują rezerwacji nawet kilka miesięcy wcześniej. To, dlatego ważne jest wybranie miejsca, w jakim chcemy spędzić urlop, co najmniej kilka tygodni wcześniej.

Gdzie wynająć domek mobilny?

Ofert najłatwiej poszukać na portalach, na których ogłaszają się obiekty turystyczne, np. booking. Wybieramy interesujący nas obszar (miasto czy województwo) oraz termin i liczbę podróżujących z nami osób. Następnie sprawdzamy, jakie ośrodki posiadają wolne miejsca. Jako producent domków mobilnych, niejednokrotnie realizowaliśmy zamówienia tego typu obiektów. Możemy zatem polecić kilka miejsc, w które warto się wybrać. Już niebawem udostępnimy listę z opisem poszczególnych ośrodków i domków, jakie możecie tam znaleźć. To szansa zarówno na spędzenie urlopu, jak i przetestowanie domków mobilnych produkcji DMK Budownictwo.

Chcesz kupić całoroczny domek mobilny letniskowy?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem takiego budynku, powinieneś wiedzieć, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w twoim przypadku. Wielkość, ilość i wymiary pomieszczeń, elementy wyposażenia. To wszystko możesz sprawdzić, decydując się na wynajem domku mobilnego DMK w jednym z ośrodków turystycznych. Dowiesz się, które elementy są niezbędne, a z jakich chciałbyś zrezygnować.

Czy fundament pod mobilny domek letniskowy jest konieczny?

Jeżeli chcesz poznać ośrodki turystyczne, w których znajdują się domki mobilne DMK Budownictwo, napisz do nas: domki@dmkbudownictwo.pl lub zadzwoń: +48 577 650 230 .