B2B

Producenci domków mobilnych w Białymstoku - DMK Budownictwo

Domki mobilne na wynajem

ośrodki wypoczynkowe, kempingi

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób zainwestować posiadany kapitał. Podpowiadamy: przeznacz go na domki mobilne. Zakup jednego lub kilku domów, stworzenie odpowiedniej infrastruktury i ośrodek wypoczynkowy może być twoim jedynym lub dodatkowym źródłem dochodu.

Niejednokrotnie realizowaliśmy takie projekty zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Nasza rola to nie tylko produkcja. Zajmujemy się także doradztwem w ustaleniu finalnego projektu, doboru wyposażenia i materiałów wykończeniowych, dostosowując je do funkcji jaką pełnić ma domek mobilny. Przedstawiamy też ofertę finansowania (leasing operacyjny).
Jako DMK Budownictwo, jesteśmy nie tylko producentem domów mobilnych. Posiadamy również własne auta (ciężarowe oraz pilotujące), którymi bezpiecznie dowozimy gotowe domy na miejsce docelowe. Zajmujemy się także poziomowaniem, co oznacza, że niezbędne usługi możesz zamówić u nas, bez konieczności angażowania podwykonawców.

Biura mobilne

Całoroczne kontenery biurowe dla przedsiębiorstw

Prowadząc własną działalność gospodarczą, nie zawsze dysponujemy odpowiednim budynkiem. Zamiast zajmować się budową nowej nieruchomości bądź wynajmem, możemy zainwestować w zakup gotowego biura mobilnego. Konfiguracja pomieszczeń i wyposażenia leży tylko i wyłącznie w gestii nowego właściciela. Bo przecież biuro musi być dostosowane do indywidualnych potrzeb!