FIRMA

DMK - Producent domków

DMK Budownictwo

Producent domów mobilnych

DMK Budownictwo to firma rodzinna, która została założona w 2015 roku.
Z kilkuosobowego zespołu, z którym zaczynaliśmy, jako producent domków mobilnych, przekształciliśmy się w kilkudziesięcioosobowy skład. Z jednej hali produkcyjnej, z biegiem lat, przeszliśmy na trzy, o łącznej powierzchni przekraczającej 2.500 m². To tam, z ogromną starannością tworzymy domki mobilne najwyższej jakości.

Bezpieczne domki mobilne

Posiadamy certyfikat jakości i bezpieczeństwa TÜV Rheinland. Potwierdza on, że nasze domki na kołach są zgodne z europejską normą dla domów mobilnych. Spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące zarówno jakości samych domów jak i stosowanych materiałów. Są również zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

TUV Certyfikat DMK Budownictwo

Jako jeden z nielicznych producentów z powodzeniem przeszliśmy test obciążeniowy, podczas którego na dach jednego z naszych domków mobilnych trafiło obciążenie wynoszące, aż 10 ton. Podczas symulacji, po upływie kilku godzin sprawdzeniu, przez komisję, podlegała cała konstrukcja. Wynikiem był brak jakichkolwiek, nawet minimalnych odkształceń, również w punktach najbardziej narażonych, czyli otworach okiennych i drzwiowych. Oznacza to, że użytkując nasze domki mobilne możesz czuć się bezpiecznie, bez obaw o ich trwałość i bezpieczeństwo Twojej rodziny.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tu:

Polski producent domków mobilnych

Siedziba DMK Budownictwo mieści się w okolicy Białegostoku, w miejscowości Markowszczyzna (województwo podlaskie).
Tu znajduje się również plac wystawowy, na którym możesz obejrzeć gotowe domki mobilne

DMK BUdownictwo - Firma Godna Zaufania