DOMKI MOBILNE

Oferujemy Państwu domki mobilne w różnych rozmiarach.

Każdy z nich posiada metalowo-drewnianą konstrukcję gwarantującą wysoką wytrzymałość budynku. Standardowe rozmiary domków to:

• 10 x 3,5 m        • 12 x 3,5 m        • 12 x 4 m        • 14 x 4 m

Ogromną zaletą domków mobilnych jest możliwość ich przemieszczania w obrębie działki, co pozwoli na precyzyjne ustawienie w odpowiednim miejscu oraz jego zmianę w razie pojawienia się takiej potrzeby. Mobilne domki letniskowe produkowane przez DMK Budownictwo posiadają w pełni ergonomiczny rozkład dający nie tylko przestrzeń, ale i funkcjonalność. Idealne dla osób poszukujących wygody i komfortu.
W domku znajdują się: salon z aneksem kuchennym, jedna, dwie bądź trzy sypialnie oraz łazienka. Sposób wyposażenia domku lub jego brak zależy od decyzji nowego właściciela.

Domki mobilne - Wersje wyposażenia

Konfigurując domek mobilny nie możemy zapomnieć o wyposażeniu. Dostępne mamy dwie standardowe wersje, do których należą, wersja Economy i Premium.

Economy Standard

Economy to w pełni wykończony domek mobilny, posiadający niezbędne instalacje jak, instalacja wodna, kanalizacyjna, elektryczna, wentylacyjna. Ściany, sufit i podłoga są już pokryte docelowym materiałem, co sprawia, że nie musimy przejmować się już niczym poza wstawieniem odpowiednich mebli i sprzętów. 

Premium Standard

Wersja Premium to domek nie tylko wykończony, ale też posiadający wybrane elementy wyposażenia wraz z meblami na wymiar, sanitariatami oraz AGD. 

Wyposażenie dodatkowe

Poza standardowymi wersjami wyposażenia, posiadamy też wiele elementów wyposażenia dodatkowego. To Ty decydujesz o tym, co powinno znaleźć się w Twoim domku mobilnym. Każda specyfikacja jest tworzona indywidualnie, zgodnie z preferencjami nowego właściciela.

DMK Budownictwo - Producent domów mobilnych

Ceny domków mobilnych uzależnione są od kilku czynników. Należą do nich: rozmiar domku, jego projekt, wersja wyposażenia, ewentualne wyposażenie dodatkowe. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, napisz do nas: domki@dmkbudownictwo.pl lub zadzwoń +48 577 650 190