DOMY

W ofercie DMK Budownictwo znajdziemy całoroczne domki mobilne, domy modułowe, modele sanitarne oraz domy energooszczędne.

Powierzchnie pojedynczych modułów mogą osiągać rozmiar nawet do 56 m².
Klienci zainteresowani większym metrażem, też znajdą u nas coś dla siebie. Mamy na myśli mobilne domy modułowe. Są to połączone ze sobą dwa lub trzy domki mobilne tworzące jeden budynek. Dzięki temu możemy zwiększyć powierzchnię zabudowy do niemal 170 m².

DMK Budownictwo - Domki mobilne

DOMKI MOBILNE

Domki mobilne produkowane przez DMK Budownictwo stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Do głównych zalet tego typu produktów należą zarówno możliwość zmiany położenia domku, krótki okres oczekiwania, jak i brak placu budowy na naszej działce – domek przyjeżdża do klienta w całości i po kilku godzinach można rozpocząć jego użytkowanie.

WIĘCEJ

DMK Budownictwo - Domy mobilne modułowe

Domy modułowe

Modułowe domy mobilne to nie tylko świetne miejsce wypoczynku. To również alternatywa dla mieszkań czy małych domów. Projekt, w pełni dopasowany do potrzeb nowego właściciela, możliwość wyboru typu i koloru materiałów wykończeniowych czy elementów wyposażenia. To wszystko sprawia, że możemy stworzyć miejsce spełniające oczekiwania. Miejsce, w którym zamieszkamy na stałe.

WIĘCEJ

DMK Budownictwo - Dom do 70 m2

MODUŁY SANITARNE

To produkt stworzony z myślą głównie o ośrodkach turystycznych i kempingach. Prywatna łazienka stanowi wartość dodaną dla użytkowników kamperów czy przyczep kempingowych. Przypisanie jednej toalety do jednej parceli wpływa zarówno na komfort użytkowników jak i kwestie higieniczne. W jednym module możemy umieścić dwie lub cztery oddzielne toalety zapewniając prywatność ich użytkownikom.

WIĘCEJ