Domki mobilne – Wnętrza

Domek mobilny powinien być całkowicie dostosowany do naszych potrzeb. Dlatego, tak ważne jest odpowiednie zaprojektowanie pomieszczeń oraz dobór kolorystyki i wyposażenia. W poniższej galerii przestawiamy przykładowe realizacje wnętrz.
Znajdziemy tam domki mobilne w różnych rozmiarach. Wszystkie zostały zaprojektowane zgodnie z wizją nowego właściciela. W związku z tym, że każdy preferuje inne rozwiązania, zobaczymy tam wykończenia wykonane z paneli PCV, drewna czy płyt w okleinie. Nie zabraknie też zróżnicowanych mebli, zarówno pod względem rozmiaru jak i kolorystycznym. Pamiętajcie, że DMK Budownictwo to nie tylko producent domków mobilnych, ale również mebli, w które je wyposażamy.
Zabudowy meblowe wykonujemy we własnym zakładzie stolarskim, dzięki czemu możemy w pełni dostosować je do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Prezentowana galeria to tylko niewielka część naszych realizacji. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas domki mobilne liczymy w setkach, dlatego, jeżeli jeszcze nie znaleźliście inspiracji, zapraszamy do kontaktu (domki@dmkbudownictwo.pl) i wizyty w naszej siedzibie (Markowszczyzna 80, k. Białegostoku).

Producent domków mobilnych i mebli
– DMK Budownictwo