Targi Camper & Caravan Show 2019 dobiegły końca. Jak je podsumować? Świetna organizacja, wielu wystawców i tłumy zwiedzających.
DMK Budownictwo, jak co roku, zaprezentowało zróżnicowane 3 domki mobilne. Chcieliśmy przedstawić różne możliwości wykończenia i wyposażenia naszych domów mobilnych. Stąd na naszym stoisko obejrzeć można było zarówno dom drewniany (elewacja zewnętrzna oraz wykończenie wnętrza w drewnie naturalnym) jak i bardziej nowoczesne wzory paneli ściennych, które zastosowaliśmy w pozostałych dwóch egzemplarzach. W tym roku zaprezentowaliśmy 3 opcje ogrzewania domków mobilnych, do których należą: elektryczne grzejniki olejowe, panele na podczerwień oraz kominek na pellet. Pokazaliśmy również, że panele fotowoltaiczne to nie tylko rozwiązanie dla domów tradycyjnych, ale również tych na kołach.
Jeżeli ktoś z Państwa nie miał możliwości obejrzenia naszego stoiska na żywo, zapraszamy na wirtualny spacer, gdzie zobaczyć można zarówno nasze stoisko jak i wnętrze każdego z prezentowanych domków.