Małe domy to w ostatnich latach, temat stale zyskujący na popularności. Coraz rzadziej decydujemy się na budowę lub zakup potężnych budynków mieszkalnych czy wypoczynkowych, generujących znaczne koszty utrzymania. Niewielki metraż posiada wiele zalet, do których należą m.in. niższe nakłady finansowe czy bardziej przytulne wnętrza.

Ogromne zainteresowanie małymi domami, skłoniło organizatorów do stworzenia pierwszych w Polsce targów poświęconych tej właśnie tematyce. Znajdziemy tam producentów domków mobilnych i domów modułowych. Jednym z wystawców jest DMK Budownictwo.

Na targach Twój Mały Dom, w Warszawie, zaprezentujemy trzy domki mobilne. Pierwszym jest model Samos o wymiarach 10×3,5m. Znajdziemy w nim salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienkę. Drugi to Granero Loft. Jest to domek mobilny 35m2. Wewnątrz znajdziemy jedną sypialnię, salon z aneksem, łazienkę oraz antresolę stanowiącą dodatkową przestrzeń do spania. Trzecim i największym prezentowanym domkiem będzie model Royal o powierzchni niespełna 50m2.

Serdecznie zapraszamy!

 

Kiedy?

26-28 KWIETNIA 2024

 

Gdzie?

BŁONIA PGE NARODOWEGO, WARSZAWA