Zdarza się, że z różnych powodów przyjazd do siedziby naszej firmy w celu obejrzenia domków mobilnych nie jest możliwy. W związku z tym postanowiliśmy udostępnić Państwu możliwość przyjrzenia się poszczególnym elementom domów na kołach, bez wychodzenia z domu. Poniżej prezentujemy różne realizacje. Są to domki mobilne o wymiarach 14×4 m, 12×4 m, 12×3,85 m oraz 10×3,5 m. Wirtualny spacer umożliwi Państwu nie tylko obejrzenie naszych domków, ale i zapoznanie się z poszczególnymi jego elementami oraz zastosowanymi materiałami. Zapraszamy!

 

Domek mobilny o wymiarach 14×4 m

Jako pierwszy prezentujemy domek mobilny o wymiarach 14×4 m. Jest to największy model domku, jaki mamy w ofercie. W standardzie znajdziemy w nim trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Prezentowany model został jednak stworzony zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta, dlatego posiada 2 sypialnie oraz powiększony salon.

Domek mobilny o wymiarach 12×4 m

Kolejny domek mobilny, to model KING, czyli dom o wymiarach 12×4 m. Pierwszym jaki zaprezentujemy będzie budynek w stylu Modern, stanowiący nowość w naszej ofercie. W przeciwieństwie do domków standardowych, ten charakteryzuje się ,,ukrytym” dachem jednospadowym, wpływającym na nowoczesny wygląd bryły budynku. Elewacja domku w tym przypadku wykonana została z panelu Kerrafront w połączeniu z naturalnym drewnem. (Klikając na wejście domku, możemy zobaczyć jak wygląda wewnątrz).

Poniżej przedstawiamy kolejne domki mobilne w rozmiarze 12×4 m. Tym razem jednak ze standardową wersją dachu (dach dwuspadowy). 48-metrowa powierzchnia, na której znajdą Państwo dwie przestronne sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz w pełni wyposażoną łazienkę. W jednym z domków znajdziecie Państwo dedykowany pokój dziecięcy, robiący furorę wśród najmłodszych.

Domek mobilny o wymiarach 12×3,85 m

Jednym z rozmiarów, jakiego nie posiadamy w ofercie standardowej jest domek o wymiarach 12×3,85 m. Prezentacja tego spaceru to jeden z przykładów realizacji indywidualnych życzeń klienta. Rozmieszczenie pomieszczeń, które odpowiada projektowi BAHAMA.

Domek mobilny o wymiarach 10×3,5 m

Przyszedł czas na domek mobilny o powierzchni 35 m². Projekt o nazwie SAMOS należy do naszych standardowych. Na tej powierzchni umieściliśmy dwie sypialnie, łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym. Łączna liczba miejsc noclegowych: 6. Zarówno elewacja domku jak i wykończenie jego wnętrza wykonane zostały z drewna naturalnego. Jest to jedna z opcji, jakie posiadamy w ofercie.