Czy jest możliwość wynajęcia domku mobilnego przed zakupem?

Mimo, iż domy mobilne cieszą się w Europie rosnącą popularnością, to jednak w Polsce tego typu budynki na kołach nie są jeszcze aż tak dobrze znane oraz tak często spotykane. W związku z tym, zakup domku na kółkach to nie lada wyzwanie. Wiąże się nie tylko z wyborem najbardziej odpowiadającego naszym potrzebom projektu, czy kolorystyki poszczególnych elementów, ale też pewnej wysokości wydatkiem. Decydując się więc na zamówienie wymarzonego domku mobilnego całorocznego bądź letniskowego powinniśmy wiedzieć, co jest nam niezbędne. Najlepszym rozwiązaniem jest w tym przypadku wynajem domku na kołach. Spędzenie urlopu w konkretnym modelu uzmysłowi nam, co jest w nim niezbędne, a czego w danym egzemplarzu nam brakuje. Dzięki temu wybór projektu własnego domku mobilnego będzie znacznie łatwiejszy. Będziemy też świadomi tego, jakie elementy wyposażenia powinny się w nim znaleźć a z jakich możemy zrezygnować.

Wynajem domków mobilnych

Jako firma DMK Budownictwo, zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą domków mobilnych. Zaopatrujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również rozwijające się i powstające ośrodki turystyczne, których celem jest czerpanie zysku z wynajmu domków. To właśnie tam możecie zarezerwować dogodny termin i spędzić upragniony urlop lub weekend. Wspomniane domki na kołach znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Poniżej wskazujemy konkretne miejscowości.

Domki naszej produkcji, które możecie wynająć znajdują się w m.in. następujących miejscowościach:

  1. Rajgród – dwa domki mobilne o wymiarach 10×3,5 m
  2. Gdańsk – dwa domki mobilne o wymiarach 9×3,85 m
  3. Kobyłocha – trzy domki mobilne o wymiarach 12×4 m
  4. Gorzuchów – dziesięć domków mobilnych o wymiarach 10×3,5 m

Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania domów mobilnych. Korzystamy z jakościowych materiałów, co sprawia, że konstrukcja jest odporna na działanie nawet najbardziej niesprzyjających warunków atmosferycznych. Nie czekaj i już teraz sprawdź, jak komfortowo mieszka się w domu na kółkach!

DMK - producent domków

Rajgród

Domki mobilne Białystok

Rajgród

Domek mobilny

Gdańsk

Domki na kołach

Gdańsk

DMK Budownictwo - domki

Kobyłocha

Domki DMK

Kobyłocha

DMK Budownictwo

Gorzuchów

Domek na kołach

Gorzuchów