Domki mobilne to rewelacyjna alternatywa dla budownictwa tradycyjnego. Warto jednak zaznaczyć, że tego typu konstrukcje mogą pełnić wiele różnych ról, a inspiracją są za każdym razem klienci. To właśnie ich wizje oraz indywidualne oczekiwania są często ogromną dawką inspiracji dla zupełnie nowych projektów oraz pomysłów. Zastanówmy się więc, jakie funkcje mogą pełnić budynki naszej produkcji.

Miejsce wypoczynku

Pierwszym pomysłem na wykorzystanie tego typu budynków, jaki nasuwa się zapewne większości z nas jest przeznaczenie go na miejsce czasowego wypoczynku. Będzie to idealne miejsce, w którym miło i komfortowo spędzi się weekendy, wakacje czy też ferie zimowe. Jeżeli posiadasz działkę w uroczym miejscu, to domek będzie stanowił jej znakomite dopełnienie.

Domki letniskowe
Dom mobilny

A może miejsce pracy?

Kolejnym pomysłem na zastosowanie tego typu przestrzeni jest przeznaczenie jej na miejsce pracy. Jest to niewątpliwie dużo prostszy i szybszy sposób na zaaranżowanie własnego biura niż w przypadku budynków tradycyjnych. Poza tym ważną informacją jest fakt, że w razie konieczności przeniesienia w inne miejsce, swoje stanowisko pracy możemy zabrać ze sobą.

Domki całoroczne
Domki mobilne cena

Postaw na biznes!

Tego typu budynki mogą też stanowić doskonałe źródło dochodu. Okazuje się bowiem, że część naszych klientów postawiła na własny biznes. Umożliwił im to zakup działki oraz kilku domków mobilnych, które następnie zostały przeznaczone na wynajem krótkoterminowy. W związku z tym, iż produkujemy też budynki całoroczne, możemy wynajmować je również w okresie zimowym. Każdy z projektów możemy dostosować do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. W ramach swojej działalności realizowaliśmy już nie tylko pojedyncze moduły, ale również formułę hotelową, którą stanowi dom mobilny podzielony na 2 części z oddzielnym wejściem.

Domki na zgłoszenie producent
Domki na zgłoszenie Białystok

Alternatywa dla mieszkania

Ostatnim prezentowanym przeznaczeniem domku mobilnego jest całoroczne zamieszkanie. Coraz częściej spotykamy ludzi poszukujących alternatywy dla mieszkania w bloku. Odpowiedzią na tę potrzebę są całoroczne domki mobilne, które funkcjonalnością, wygodą, przestrzenią i wyposażeniem niejednokrotnie przewyższają nawet wysokiej klasy mieszkania. Na uwagę zasługuje tu również możliwość montażu tarasu. Może on stanowić znakomite przedłużenie salonu i miejsce, w którym spędzać będziemy letnie wieczory.

Domki bez pozwolenia Białystok