W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem klientów cieszą się domki mobilne. I choć wydaje się, że tego typu przestrzenie służą wyłącznie do spania oraz wykonywania podstawowych codziennych czynności, to jednak ważną informacją jest fakt, że już od długiego czasu domki mobilne tworzone są w najnowocześniejszej dostępnej technologii.

Powoduje ona, że mimo niewielkich gabarytów w przestrzeniach tych można zażyć relaksu i komfortowo spędzić wolny czas.

Sypialnia w domku mobilnym

Jednym z kluczowych pomieszczeń każdego domku mobilnego jest sypialnia. W zależności od wybranego wariantu może być ona dobrana pod indywidualne oczekiwania każdego z klientów. W kawalerkach przestrzeń ta będzie zajmowała stosunkowo niewiele miejsca, natomiast w budynkach przeznaczonych dla małżeństwa, może być bardziej rozbudowana.

W ramach wyposażenia Premium w sypialni znajdzie się miejsce na wszystkie niezbędne elementy – łóżko 140×200 cm wraz z materacem, szafki nocne, a także szafy na ubrania.

Zależnie od wybranego wariantu oraz od wielkości rodziny, w domku mobilnym mogą znajdować się nawet 3 sypialnie, co zapewnia optymalne warunki mieszkania nie tylko osobom dorosłym, ale również dzieciom.

Domy na zgłoszenie Białystok
Domki mobilne polski producent Białystok

Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Oferowane przez naszą firmę domki mobilne są projektowane oraz opracowywane w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie zastosowane meble zajmują bardzo mało miejsca, co gwarantuje możliwie najbardziej ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni użytkowej. Sypialnia w domku mobilnym może być wyposażona w oświetlenie LED, a także dużą szafę przesuwną wyposażoną w lustra. Zależy nam, aby sprostać oczekiwaniom każdej z osób, dlatego zastosowana kolorystyka ścian i mebli jest dobierana pod indywidualne zamówienie każdego z klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do obejrzenia dotychczas przeprowadzonych realizacji. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na połączenie funkcjonalności z wysoką jakością wykonania.

Domki letniskowe
Domki mobilne całoroczne
Domy na zgłoszenie Białystok
Domki mobilne ceny