Aby codzienne mieszkanie w domu mobilnym było wygodne i komfortowe należy w nim zastosować sprawdzone rozwiązania oraz różnego rodzaju akcesoria podnoszące funkcjonalność całej przestrzeni. Mowa tutaj chociażby o tarasie, jak również antresoli, która w tego typu budynkach cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Antresola jest to pomieszczenie wydzielone z przestrzeni parteru, które jednak nie stanowi osobnej kondygnacji całego budynku. Jest swego rodzaju dobudówką połączoną z parterem za pomocą schodów. Najczęściej spotykane antresole służą jako miejsce do spania, jednak równie często są one przeznaczone do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów.

Antresola w domu mobilnym

Oferowane przez nas domy mobilne z antresolą zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby każdemu z mieszkańców zapewnić maksymalny poziom komfortu oraz wygody. Cała konstrukcja została umieszczona na wysokości co najmniej 2 metrów, dzięki czemu poruszanie się po parterze nie grozi uderzeniem w jakikolwiek jej element. Ponadto przestrzeń nad samą antresolą jest na tyle duża, że można w bardzo komfortowych warunkach użytkować ją według swoich potrzeb.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

My odpowiadamy za wykonanie odpowiedniego projektu,a klient decyduje o materialne wykończeniowym zarówno na parterze jak i antresoli w domku mobilnym. Wykorzystany materiał podkreśla charakter wnętrza, a także nadaje mu nowoczesnego wyglądu. Wszystko po to, by każda z osób znalazła najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Aby zachować wszelkie normy bezpieczeństwa, sama antresola, a także schody na nią prowadzące są wyposażone w balustrady i barierki chroniące przed upadkiem. Dodatkowo schody zostały wyprofilowane w taki sposób, aby nie były zbyt strome. Wszystko po to, aby codzienne korzystanie z antresoli było możliwie najbardziej komfortowe i bezpieczne. Dużą zaletą antresoli jest to, że może być ona stosowana niemal w każdym rozmiarze domku, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.