Domki mobilne to budynki, które służą nam latami. Nie bez znaczenia pozostaje zatem rodzaj i wygląd zastosowanych materiałów wykończeniowych. Ponieważ wszyscy lubimy przebywać w pomieszczeniach, które się nam podobają, ważne jest, aby domek mobilny w 100% spełniał nasze oczekiwania i wpasowywał w nasz gust.
Domki mobilne w całości produkowane są na hali produkcyjnej, a na działkę klienta przewożone w całości. W związku z tym istotne jest, aby zastosowane materiały nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Eliminuje to możliwość wykorzystania suchego tynku czy płytek łazienkowych, które prędzej czy później mogłyby popękać.

Standardowe wykończenie domku mobilnego – panele PVC

W odpowiedzi na zróżnicowane preferencje naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty różne opcje wykończenia. W domkach DMK Budownictwo, jako standard stosujemy panele PVC. Występują one w różnych szerokościach oraz wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy dostosować wnętrze do gustu klienta.

Panel imitujący tapetę – opcja dodatkowa

W opcji dodatkowej, możemy zamienić panel PVC na panel norweskiego producenta, który imituje ścianę pokrytą tapetą. Szerokość tych paneli to około 60 cm, co oznacza że ich łączenia występują rzadziej niż w przypadku paneli PVC których szerokość to 25 lub około 30 cm (w zależności od wariantu panela). Tu również możemy wybierać spośród dostępnych wersji kolorystycznych.

Drewniany domek – Szalówka drewniana – opcja dodatkowa

Kolejną opcją wykończenia domku mobilnego jest szalówka drewniana. To doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących zapach drewna i kontakt z naturą. Szalówka występuje w kolorze naturalnym lub pomalowana na wybrany przez klienta kolor. Najczęściej wybieranym kolorem (nie licząc naturalnego) jest biel.

Łazienka w domku mobilnym- wykończenie standard

Standardowe domki mobilne DMK posiadają łazienki wykończone płytą PVC. Są to płyty o szerokości około 1 m, które występują w kilku wariantach kolorystycznych od bieli przez szarości i beże po czerń. Mogą imitować kamień bądź występować w wersji jednolitej.

Łazienka w domku mobilnym – wykończenie opcja dodatkowa

Nie każdy jest fanem PVC i imitacji kamienia. Dla takich osób stworzyliśmy opcję dodatkową jaką są płyty norweskiego producenta imitujące płytki łazienkowe. Kilka wariantów kolorystycznych przedstawiamy poniżej.