Życie w domku mobilnym w zasadzie niczym nie odbiega od tego, jakie prowadzimy mieszkając w mieszkaniu w bloku czy w domu jednorodzinnym. Domek na kółkach możemy dopasować do swoich potrzeb, w związku z czym, może posiadać wszystkie wymagane przez nas pomieszczenia.

Domy na zgłoszenie podlaskie
Domy na zgłoszenie Białystok

Standardowe domy mobilne

Standardowe projekty domków mobilnych DMK Budownictwo posiadają jedną, dwie lub trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w naszym domku znalazły się m.in. gabinet, garderoba, oddzielne wc czy spiżarnia. To klient decyduje o tym, jak będzie wyglądał jego domek mobilny. Kolejnym elementem jest kwestia wyposażenia. Możemy wybierać spośród wielu dostępnych opcji. Już wersja Premium gwarantuje nam niezbędne do życia elementy (sprzęty AGD, zabudowy meblowe, meble wolnostojące, sanitariaty). Nie oznacza to jednak, że nie możemy doposażyć domku w dodatkowe elementy takie jak rolety zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery, inne typy ogrzewania, dodatkowe meble, itd.

Domki bez pozwolenia Białystok
Domki na zgłoszenie Białystok

Ze względu na wymiary domków mobilnych, które w DMK wynoszą od 24,5 do 56 m², możemy porównać je do mieszkań w bloku lub ewentualnie niewielkich domów jednorodzinnych. Niewątpliwą przewagą nad jednymi i drugimi jest względnie krótki okres realizacji oraz możliwość dopasowania wszystkiego do własnych preferencji. Nic nie zastąpi działki z własnym domkiem i kawałkiem tarasu, na którym możemy zrelaksować się po ciężkim dniu.

Domki na zgłoszenie - producent
Domki na zgłoszenie - producent

My mieliśmy możliwość spędzenia kilku dni w jednym z naszych domków mobilnych. I bardzo dobrze wspominamy ten czas. Praca, relaks i codzienność – wszystkiego po trochu. Jeżeli też chcielibyście ,,przetestować” nasze domki mobilne, możecie to zrobić. Niektórzy z naszych klientów zakupili je z myślą o wynajmie. Dlatego też każdy zainteresowany ma możliwość skontaktowania się z nimi i spędzenia weekendu czy urlopu w jednym z domków DMK. Dane kontaktowe znajdziecie tu: Domki na wynajem

Domki mobilne - cena