Domki mobilne naszej produkcji już niejednokrotnie prezentowaliśmy na targach branżowych. Pojawialiśmy się zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Tym razem zawitaliśmy do Nadarzyna.

Targi Camper & Caravan Show 2022 trwające od piątku do niedzieli (30.09 – 02.10.2022) dobiegły już końca. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedzieć na nurtujące Was pytania dotyczące domków mobilnych naszej produkcji.
Dla tych z Was, którzy nie mogli być w ten weekend z nami, opisujemy pokrótce jakie domki mobilne prezentowaliśmy.

Do Nadarzyna zabraliśmy ze sobą trzy domki mobilne, dwa w rozmiarze 48 m² i jeden w rozmiarze 35 m².

Całoroczny domek mobilny 12×4 m z jedną sypialnią

Pierwszy z nich to budynek o wymiarach 12×4 m. Posiada elewację wykonaną z szalówki drewnianej. Jej kolor został wybrany przez nowego właściciela. Wewnątrz znajdziemy jedną, dużą sypialnię z łóżkiem 160×200 cm, przestronną łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym powiększonym o wyspę. Wnętrze wykończyliśmy panelem PCV oraz bieloną szalówką drewnianą.

Ten domek mobilny posiada kilka typów ogrzewania:

  • salon: kominek na Pellet oraz panel na podczerwień,
  • lkorytarz: panel na podczerwień w formie lustra,
  • łazienka: ogrzewanie podłogowe elektryczne,
  • sypialnia: grzejnik elektryczny.

Drewniany domek mobilny 35 m²

Kolejny to domek mobilny 35 m², o wymiarach 10×3,5 m. Elewację wykonaliśmy z panela pcv imitującego szalówkę drewnianą. Wewnątrz znajdziemy dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Wnętrze w całości wykończyliśmy szalówką drewnianą w naturalnym kolorze. Wyjątkiem jest łazienka, w której zastosowaliśmy płytę pcv.

Domek mobilny 12×4 m z trzema sypialniami

Ostatni z prezentowanych domków posiada 48 m² powierzchni. Jest to bardziej nowoczesny typ domku. Wpływa na to dach w stylu modern. Elewację wykonaliśmy ze spienionego panela pcv. Wewnątrz znajdziemy trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz toaletę. Wnętrze wykończyliśmy płytą laminowaną, imitującą tapetę. Dodatkowo przed domkiem zaprezentowaliśmy drewniany taras w kolorze grafitowym.

Ciągnik rolniczy i BMW

Pewnie zastanawia was co na naszym stoisku robiło auto osobowe i ciągnik rolniczy? Już tłumaczę…

Zaprezentowaliśmy w ten sposób dwa rodzaje dyszli jakie możemy wykonać. Dyszel jest elementem niezbędnym, kiedy ustawiamy domek mobilny na działce, w miejscu docelowym. Jeden z nich jest prosty i posiada końcówkę odpowiednią do podczepienia domku do haku samochodowego. Drugi zaś, trójkątny, pozwala na podłączenie do ciągnika rolniczego. Z doświadczenia wiemy, że dyszel samochodowy używany jest stosunkowo rzadko. Stosujemy go głównie podczas ciągnięcia domku po utwardzonych powierzchniach np. na kempingach. Drugi typ używany jest w większości przypadków. Wpływa na to fakt, że pozwala on na przetransportowanie domków mobilnych na działce, na której warunki nie są tak komfortowe.

Poniżej przedstawiamy krótką relację z tegorocznych targów: