Niedawno w ofercie DMK Budownictwo pojawił się nowy domek mobilny. Mowa o modelu Royal. Jest to dom, którego powierzchnia zabudowy wynosi niespełna 48m2. Charakteryzuje go nietypowa bryła z dwupoziomowym dachem jednospadowym. Łączone typy elewacji, z których jeden ułożony został wertykalnie, a drugi horyzontalnie oraz duże przeszklenia nadają mu nowoczesnego charakteru. 

Domki mobilne Białystok , producent domków Białystok

Wewnątrz, ten model domku mobilnego, posiada dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. 

W sypialni umieszczone zostało podwójne łóżko w rozmiarze 160x200cm, dwie szafki nocne, szafki nad łóżkiem (wiszące) oraz duża szafa na ubrania. 

Producent domków DMK

Druga sypialnia może zostać przeznaczona na pokój dziecięcy. W jej wnętrzu znajduje się łóżko pojedyncze, biurko, wiszące nad nim półki oraz szafa na ubrania. 

Domek mobilny DMK

Łazienka, chociaż jej rozmiar jest stosunkowo niewielki, pomieściła wszystkie niezbędne elementy. Znajdują się w niej: umywalka z szafką, podwieszane wc, grzejnik elektryczny pełniący funkcję suszarki na ręczniki oraz przestronny prysznic w rozmiarze 120x80xm. 

Nowy domek mobilny - łazienka

Kuchnia w tym domku została powiększona o wyspę pełniącą również funkcję stołu. Zwiększona liczba szafek oraz ilość przestrzeni na blacie na pewno usatysfakcjonuje miłośników gotowania. 

Domki mobilne DMK, DMK Budownictwo producent domków

Salon jest pomieszczeniem znakomicie doświetlonym przez znacznej wielkości okna. Na wyposażeniu w tym przypadku znalazła się kanapa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel oraz stolik kawowy. Eleganckie, białe ściany urozmaicone zostały lamelami oraz lustrem w złotej ramie. 

Nowoczesny dom mobilny DMK

Domek mobilny Royal posiada ogrzewanie podłogowe (elektryczne) we wszystkich pomieszczeniach.

Więcej zdjęć tego domku oraz jego projekt znajdziecie tu: Domek mobilny Royal

Potrzebujesz więcej informacji na temat domków mobilnych?
Skontaktuj się z nami !
domki@dmkbudownictwo.pl
+48 577 650 190