Targi Camper&Caravan Show 2018 w Nadarzynie właśnie dobiegły końca. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszych domkach mobilnych tak znaczną liczbę zwiedzających. Dziękujemy za przybycie i miłe słowa oraz pozytywne opinie na temat naszych domów na kołach. Tym z Państwa, którzy nie mogli gościć w tym czasie w Nadarzynie, opowiemy pokrótce co zaprezentowaliśmy.

Największym z prezentowanych domków mobilnych był dom o wymiarach 12×4 m. Wewnątrz znajdziemy w pełni wyposażone dwie sypialnie, salon z jadalnią i aneksem kuchennym oraz łazienkę.

Kolejnym był domek o wymiarach 9×3,5 m. Wyróżniał się drewnianym wykończeniem. W tym przypadku na ścianach oraz sufitach zamiast panela PCV zagościło drewno. Jest to dom siedmioosobowy. Posiada pokój (wyposażony m.in. w rogówkę z funkcją spania), aneks kuchenny, łazienkę oraz dwie sypialnie. W jednej z nich znajdziemy łóżko dwuosobowe, natomiast w drugiej piętrowe łóżko z dwuosobowym na dole i jednoosobowym na górze.

Ostatnim z prezentowanych domków był ten o wymiarach 7×3,5 m. Jest to najmniejszy dom na kołach jaki znalazł się w naszej ofercie. Składa się z wyposażonego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.