Firma DMK Budownictwo działa na rynku europejskim zajmując się dostarczaniem mobilnych domków kempingowych. Dzięki szerokiej ofercie oraz wielu wariantom rozmiarowym, prezentowane budynki spełnią oczekiwania każdego z klientów. Cała konstrukcja została w odpowiedni sposób zabezpieczona przed negatywnymi skutkami niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak mróz, opady deszczu czy też śniegu. Choć wydaje się, że oferowane budynki są niewielkich rozmiarów, to jednak nie sprawiają one żadnych problemów w komfortowym mieszkaniu kilkuosobowej rodziny. Na życzenie klientów wyposażamy domki w niezbędne instalacje oraz sprzęty do sypialni, łazienki czy też kuchni.

Kuchnia w domku mobilnym – postaw na praktyczność

Kuchnie w domkach mobilnych z zasady nie różnią się od tych montowanych w mieszkaniach tradycyjnych. W standardzie oferujemy elementy, takie jak:

  • szafki górne z podświetleniem LED,
  • szafki dolne z blatem,
  • lodówka podblatowa,
  • okap,
  • płyta elektryczna czteropalnikowa,
  • zlewozmywak z baterią.

Pełna instalacja wodno-kanalizacyjne oraz elektryczna to elementy, które traktujemy jako obowiązkowe w każdym domku mobilnym. Ich rozmieszczenie może jednak być podyktowane preferencjami klienta.

Domy na zgłoszenie podlaskie
DMK Budownictwo Podlaskie

Wyposażenie dodatkowe

Na specjalne życzenie klienta możemy zamontować również zmywarkę, płytę indukcyjną lub gazową, lodówkę wysoką w zabudowie, piekarnik, kuchenkę mikrofalową w zabudowie, wyspę kuchenną czy też dodatkowy zestaw szuflad na drobne rzeczy. Mimo, iż posiadamy wiele gotowych projektów mobilnych mieszkań, to jednak elementy, takie jak rodzaj zabudowy meblowej, jej kolorystyka oraz rozmiar pozostają do indywidualnego wyboru przez klienta. Oferujemy nie tylko standardową płytę meblową w różnych wariantach kolorystycznych, ale także zabudowę lakierowaną lub frezowaną.

Producent domków mobilnych
Domki całoroczne DMK
Nowe domki holenderskie
Domki mobilne podlaskie

Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają gwarancję spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Oferowane kuchnie odznaczają się nie tylko znakomitym efektem wizualnym, ale również wygodą użytkowania ergonomią oraz funkcjonalnością, co możemy dostrzec na załączonych zdjęciach, bądź sprawdzić osobiście w siedzibie naszej firmy.