Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie jakościowych i nowoczesnych domów mobilnych. Mogą one stanowić bardzo dobrą alternatywę chociażby dla tradycyjnych mieszkań w bloku. Możliwość długotrwałego korzystania z domów na kółkach sprawia, że jednym z ich obowiązkowych elementów wyposażenia jest oczywiście łazienka. Oferujemy pomieszczenia, które mogą zostać skonfigurowane pod indywidualne zamówienie klienta, choć oczywiście dysponujemy już gotowymi projektami, które mogą być od razu wdrożone.

DMK domki
Nowe domki holenderskie

Wyposażenie łazienki

Kuchnie w domkach mobilnych z zasady nie różnią się od tych montowanych w mieszkaniach tradycyjnych. W standardzie oferujemy elementy, takie jak:

  • sedes
  • prysznic
  • lustro z podświetleniem LED
  • szafka z umywalką
  • bojler 50 l
  • szafa
  • elektryczna suszarka na ręczniki
  • wentylator (wentylacja mechaniczna)
  • przyłącze pralki

Na życzenie klientów w łazience mogą znaleźć się elementy dodatkowe takie jak ogrzewanie podłogowe, większa kabina prysznicowa, podwieszane wc czy pralka.

Domki mobilne
Domy na zgłoszenie DMK

Materiały wykończeniowe

Ze względu na mobilność domów na kołach, nie stosujemy w łazienkach płytek – glazury, terrakoty czy gresu. Istnieje bowiem obawa, że podczas załadunku, transportu czy rozładunku, kiedy domek poddawany jest naprężeniom, wymienione materiały mogłyby pękać – ulec zniszczeniu. W związku z tym łazienki w domku letniskowym czy całorocznym standardowo wykańczamy płytą vell, będącą wodoodpornym komorowym PCV. Płyty występują w różnych wariantach kolorystycznych, aby sprostać odmiennym gustom klientów. Alternatywą, w ramach wyposażenia dodatkowego, jaka może być zastosowana na ścianach łazienkowych jest płyta Fibo. Jest to drewnopochodna, odpowiednio zaimpregnowana, wodoodporna płyta doskonale imitująca płytki (glazurę) wraz z fugami.

Domki DMK

Wykończenie standardowe: płyta Vell

Domki DMK

Wykończenie w ramach wyposażenia dodatkowego: płyta Fibo

Jakościowe wykonanie

Wszystkie dostarczane akcesoria zostały wykonane z jakościowych materiałów, co zapewnia możliwość ich wieloletniego użytkowania bez konieczności podejmowania jakichkolwiek prac serwisowych i naprawczych.
Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszych wariantów wyposażenia dla swoich potrzeb. Na specjalne zamówienie możemy zaopatrzyć nasz dom na kółkach w niejedną a dwie lub więcej łazienek. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Producenci domków mobilnych w Białymstoku
Mobilne domki całoroczne