Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na dostarczanie najwyższej jakości domków mobilnych. Wykonywane przez nas obiekty wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, co potwierdza certyfikat TUV Rheinland. Budowane domy są tworzone z jakościowych materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu powstają w krótkim czasie oraz odznaczają się wysoką odpornością na niesprzyjające warunki pogodowe, jak mróz, opady deszczu czy też śniegu.

Obserwując naszą stronę internetową czy profil na facebooku można stwierdzić, że jedną z cech naszych domków niewątpliwie jest ich różnorodność. Nie zamykamy się na standardowe projekty domków bez możliwości ich zmiany. Wręcz przeciwnie, zachęcamy klientów do dostosowywania poszczególnych elementów domku do własnych potrzeb. Przecież to Wam domek ma służyć przez wiele lat. Powinien być zatem w 100% zgodny z waszymi oczekiwaniami.

Dziś omawiamy temat dachu. W większości na rynku możemy znaleźć domki mobilne z dachem dwuspadowym. My jednak wychodzimy poza ten schemat. W ofercie mamy trzy standardowe typy dachów: dwuspadowy, jednospadowy i modern. Wydaje nam się, że dwa pierwsze to rozwiązania na tyle klasyczne, że niemal każdy wie jak wyglądają (poniżej zdjęcia z podpisem).

Co jednak kryje się pod pojęciem dachu w stylu modern? Jest to rozwiązanie, które wprowadziliśmy kilka lat temu i coraz bardziej zyskuje na popularności. Jego wygląd przedstawia poniższe zdjęcie.

Polski producent domków mobilnych
Domki mobilne

Jak widzimy, dach w typie modern to w rzeczywistości dach jednospadowy, jednak ukryty poprzez podniesienie ścian szczytowych do poziomu wyższej ściany bocznej. Nadaje on nowoczesności a w połączeniu z dużymi przeszkleniami tworzy imponujący budynek.

Wymienione typy dachów, to nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaproponować. Niejednokrotnie modyfikowaliśmy dach dwuspadowy zmieniając kąt nachylenia połaci bądź wprowadzając asymetrię. Wszystkie typy dachów, o jakich wspomnieliśmy można dostrzec na poniższych fotografiach.

Domy na zgłoszenie Białystok

Dach dwuspadowy ze zmienionym kątem nachylenia

Dom do 70m2

Dach jednospadowy

Domki mobilne cena

Dach modern

DMK - producent domków

Dach dwuspadowy niesymetryczny

Nowe domki holenderskie

Dach dwuspadowy standardowy