To, co sprawia, że domki mobilne cieszą się w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów to przede wszystkim rosnący komfort mieszkania. Na uwagę zasługuje fakt, że pomieszczenia, takie jak salon posiadają pełne wyposażenie porównywalne z tradycyjnymi budynkami. Powoduje to, że decydując się na dom mobilny nie ma konieczności stawiania na jakiekolwiek kompromisy i ustępstwa, gdyż tego typu przestrzenie potrafią zaskoczyć swoją przestronnością oraz funkcjonalnością.

Domki letniskowe
Nowe domki holenderskie

Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Salon to miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu w ciągu dnia, dlatego szczególnie w tym pomieszczeniu należy zadbać o wygodę i funkcjonalność. To, co jest niezwykle istotne w przypadku projektowania salonu w domku mobilnym to fakt, że w tego typu przestrzeniach mogą zostać wykorzystane dokładnie te same meble i akcesoria, które zastosowalibyśmy w tradycyjnym domu. Nowoczesna stylistyka oraz wyszukane wzornictwo – teraz to wszystko jest dostępne również dla mieszkańców domów mobilnych!

Polski producent domków mobilnych w podlaskim
Domki bez pozwolenia

Wyposażenie Premium dla jeszcze większej wygody

W ramach prowadzonych działań dostarczamy naszym Klientom również linię Premium, na którą składają się między innymi narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel, stolik kawowy, komoda oraz stół z krzesłami. Oferowane meble powodują, że korzystanie z przestrzeni jest niezwykle komfortowe, a zaproszeni goście nie czują jakiegokolwiek dyskomfortu spowodowanego małą przestrzenią lub niewygodnym miejscem do siedzenia. Wszystko zostało opracowane w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Domki kempingowe
Mobilne domki całoroczne

Elegancja i dbałość o detale

Salon w domu mobilnym to przestrzeń, w którym jest miejsce nie tylko na funkcjonalność, ale i niespotykaną estetykę. W tym celu wielu Klientów decyduje się na wyposażenie pomieszczenia w różnego rodzaju ozdoby, wazony, obrazy i porcelanę. Wszystko po to, aby nadać wnętrzu dodatkowej elegancji oraz pokazać, że domy mobilne potrafią zaskoczyć swoją ustawnością i wygodą. Salon to również dobre miejsce na montaż telewizora czy kominka umilającego wieczory.