Mimo, iż domki mobilne kojarzą się raczej z niewielką przestrzenią oraz ograniczonym standardem, to jednak obecnie wykorzystywana technologia budownictwa zdaje się całkowicie przeczyć tej teorii. Okazuje się bowiem, że w domach mobilnych może bardzo komfortowo mieszkać cała rodzina. Tego typu budynki posiadają wszelkie niezbędne pomieszczenia – kuchnię, łazienkę, sypialnię, salon, a nawet pokój dziecięcy. Dla każdego malucha jest to niezwykle istotna przestrzeń stanowiąca miejsce snu, zabawy oraz nauki. Z tego względu należy zadbać o to, by pokój dziecięcy był możliwie najbardziej przestronny oraz posiadał szereg funkcjonalnych akcesoriów.

Domki mobilne
Domek mobilny

Pokój dziecięcy – jaki powinien być?

Pokój dziecięcy powinien przede wszystkim wywoływać pozytywne emocje. Do tego celu służą kolorowe ściany, liczne zabawki, zabawne wzory na pościeli, a także odpowiednio zaprojektowane i wykonane oświetlenie. Tego typu pokój powinien posiadać wolną przestrzeń do zabawy, a także miejsce na biurko, przy którym dziecko będzie mogło się w komfortowych warunkach uczyć. Mimo, że pokoje w domach mobilnych charakteryzują się ograniczonym metrażem, istnieje kilka sposobów na wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni. Można zdecydować się na zastosowanie łóżek ze specjalnym kufrem umieszczonym pod materacem. Znajdzie się tam miejsce na zabawki, ubrania czy też inne istotne akcesoria.

Domki na kołach
Domek na kołach

Oprócz tego w pokoju dziecięcym można zdecydować się na szafkę nocną czy też szereg szafek zamontowanych pod sufitem. Znajdą się tam przede wszystkim rzadziej używane artykuły, które nie wymagają ciągłego wyjmowania oraz chowania.

Komfort przede wszystkim!

Tworzone przez naszą firmę pokoje dziecięce są opracowywane w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort mieszkania. Pomieszczenia posiadają duże okna, przez które wpada spora dawka światła słonecznego. Oprócz tego oświetlenie LED zamontowane pod szafkami zapewnia wygodną zabawę oraz efektywną naukę nawet po zmroku. W DMK Budownictwo możesz sam zaprojektować pokój dla swojego dziecka, a my chętnie zajmiemy się jego wykonaniem.

DMK Budownictwo
DMK Budownictwo domki