Aby codzienne korzystanie z domu mobilnego było możliwie najbardziej komfortowe i wygodne, warto zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. Do wyboru pozostają standardy wykończenia ECONOMY oraz PREMIUM. Różnią się one od siebie przede wszystkim zastosowanymi artykułami gospodarstwa domowego, a także meblami, które w znakomity sposób podnoszą funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń. To w głównej mierze od indywidualnych wymagań każdego z klientów, oczekiwanego komfortu oraz kwoty, jaką jest się w stanie przeznaczyć na wyposażenie zależy, na jaki standard wykończenia przestrzeni zdecyduje się odbiorca.

Standard wykończenia domku ECONOMY

Każdy z dostarczanych przez nas domów posiada konstrukcję stalowo-drewnianą. Zapewnia to znakomitą wytrzymałość na niesprzyjające warunki atmosferyczne, a także doskonały wygląd całego budynku. Postawienie na naturalne drewno wpływa pozytywnie na wagę domu mobilnego, przez co jego transport nie sprawia żadnego problemu. Dodatkowo warto zaznaczyć, że zastosowana izolacja przeciwwilgociowa w możliwie najbardziej optymalny sposób niweluje ryzyko przeciekania ścian i sufitu, a dzięki temu zmniejsza ryzyko tworzenia się pleśni oraz grzybów. To, co wpływa bardzo pozytywnie na komfort mieszkania w domu mobilnym to między innymi dwuszybowe okna PCV, które niwelują wszelki hałas dochodzący z zewnątrz. W wielkim skrócie, standard Economy obejmuje w pełni wykończony dom mobilny z instalacją wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną, w której zawierają się gniazdka elektryczne, RTV, włączniki, oświetlenie LED wewnątrz oraz na zewnątrz domku.

Domki DMK
DMK domki

Standard wykończenia domku PREMIUM

Oferowane przez firmę DMK Budownictwo domy mobilne w wersji PREMIUM posiadają wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu ECONOMY.

Poza tymi podstawowymi elementami wersja PREMIUM posiada także łóżka, szafy i szafki nocne w każdej sypialni, płytę elektryczną czteropalnikową, okap, lodówkę podblatową, zlewozmywak z baterią, szafki kuchenne z blatem i oświetleniem LED w kuchni, elektryczną suszarkę na ręczniki, sanitariaty łazienkowe, a także zabudowę z miejscem na bojler i pralkę w łazience oraz kanapę z funkcją spania, stoli kawowy i stół z krzesłami w salonie. Dodatkowo wersja ta obejmuje ogrzewanie w formie grzejników elektrycznych w każdym pomieszczeniu. To wszystko powoduje, że codzienne korzystanie z domu mobilnego jest bardzo komfortowe dla całej rodziny. Warto zwrócić uwagę, że do każdego budynku istnieje możliwość zaadaptowania wyposażenia dodatkowego, w którego skład wchodzi między innymi ogrzewanie podłogowe, płyta indukcyjna, łóżko piętrowe oraz taras idealny na spotkania w gronie najbliższych