Firma DMK Budownictwo już od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem domów mobilnych. Są one dostępne w wielu wariantach rozmiarowych (od 24,5 do nawet 56 metrów kwadratowych), a stawianie wyłącznie na sprawdzone rozwiązania technologiczne i materiałowe powoduje, że odznaczają się one wysoką odpornością na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy też opady deszczu i śniegu.

Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy wiele realizacji, czego dowodem jest poniższa galeria zdjęć. Domy mobilne mogą być stawiane w najróżniejszych miejscach – w lesie, nad jeziorem czy też na tradycyjnych osiedlach. Mimo, iż ich znakiem rozpoznawczym jest niewielki metraż, to we wnętrzu tego typu budynków znajdzie się miejsce na wszelkie niezbędne pomieszczenia oraz akcesoria codziennego użytku. Mowa tutaj przede wszystkim o sypialni, pokoju dla dziecka, salonie, kuchni czy łazience. Oprócz tego, wybrane realizacje są także wzbogacane o taras, który jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność całego budynku oraz zapewnia dodatkową przestrzeń na spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych.

Domki mobilne Białystok
Nowe domki holenderskie Białystok

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy standardowe projekty domów mobilnych, które zyskały już uznanie naszych klientów. Mowa w tym miejscu przede wszystkim o modelach Tinos, Muna, Samos, King oraz Grand, który ma powierzchnię aż 56 metrów kwadratowych. Poza standardowymi realizacjami jesteśmy także otwarci na indywidualne wymagania każdego z klientów. Poniższe fotografie prezentują, jak zróżnicowane pod względem estetyki i zastosowanych technikaliów mogą być wykonywane budynki. Staramy się, aby każdy dom mobilny w odpowiedni sposób współgrał z najbliższym otoczeniem, a przy tym był funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu.

Domki mobilne podlaskie
Domki mobilne w podlaskim

Standardowe wyposażenie tego typu budynków to przede wszystkim podłoga wykończona odporną na ścieranie wykładziną PCV, wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni, wentylacja grawitacyjna w pozostałych pomieszczeniach, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne LED, dwuszybowe okna PCV, stalowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe posiadające warstwę izolacyjną. Dodatkowo ważną informacją jest fakt, że do budynku mogą zostać doprowadzone wszelkie instalacje, takie jak wod-kan, elektryka czy też gaz. Wszystkie domki posiadają izolację termiczną, co umożliwia korzystanie z ich przez cały rok.

Producenci domków mobilnych w Białymstoku
Producenci domków mobilnych w podlaskim
Polski producent domków mobilnych
Domki mobilne polski producent Białystok

Nie czekaj i już teraz przy pomocy naszych fachowców stwórz swój wymarzony całoroczny dom mobilny!