Oświetlenie to jeden z istotnych elementów znajdujących się w domku mobilnym. Klienci mają zróżnicowane preferencje w tym zakresie, dlatego też wprowadziliśmy kilka rozwiązań. W standardzie zarówno Economy (domek bez wyposażenia) jak i Premium (domek z wyposażeniem) oświetlenie stanowią punkty ledowe. Ich ilość uzależniona jest od wielkości pomieszczenia a więc i projektu domku mobilnego.

Domy mobilne

Oświetlenie zewnętrzne – standard

Oświetleniem, jakie oferujemy w wersji standardowej, bez dodatkowych kosztów, są kinkiety zewnętrzne. Ich głównym zadaniem jest oświetlenie przestrzeni wokół domku mobilnego. Nie mniej jednak, jedną z jego zalet jest też nadanie budynkowi atrakcyjnego wyglądu również po zmroku.

Całoroczne domki mobilne
Domki mobilne całoroczne

Oświetlenie w kuchni

Klient decydujący się na zakup zabudowy meblowej, oprócz oświetlenia w suficie, otrzymuje również taśmę ledową zamontowaną pod górnymi szafkami kuchennymi. Dzięki temu doświetlamy przestrzeń poniżej, a wiec blat i elementy, które się na nim znajdują.

Dom mobilny
Domki letniskowe

Oświetlenie w sypialni

Zamawiając szafki montowane nad łóżkiem (zwane przez nas pawlaczami), również otrzymujemy taśmę led zamontowaną na spodniej części szafek. Jest to praktyczny element doświetlający pełniący również funkcję dekoracyjną.

Mobilne domki całoroczne
Domki całoroczne

Opcją dodatkową dla bardziej wymagających klientów są ściemniacze. Dają one możliwość regulacji poziomu natężenia oświetlenia. Dzięki temu możemy je dostosować do naszych potrzeb. Przyciemnić podczas kolacji czy oglądania telewizji lub rozjaśnić na czas przygotowywania posiłku czy wykonywania czynności wymagających lepszego doświetlenia.