Mnogość gustów i opinii naszych klientów skłoniła nas do poszukiwania różnych rozwiązań. Domki mobilne DMK można dostosować do własnych potrzeb pod niemal każdym względem. Tak też jest w przypadku wykończenia ścian i sufitów. Do wyboru mamy nie tylko kolorystykę, ale również materiał.
Standardowo domy mobilne DMK posiadają panel PCV jako materiał wykończeniowy wnętrza. Jedną z alternatyw jest płyta norweskiego producenta, występująca w kilku wariantach kolorystycznych (więcej na ten temat mogliście przeczytać tu: wykończenie domku mobilnego.

Druga alternatywą, o której też już kiedyś wspominaliśmy, jest drewno. To właśnie na tym materiale wykończeniowym dziś skupimy swoją uwagę.

Dom do 70 m2
Dom do 35 m2

Drewno

Ten wariant stworzony został dla osób ceniących sobie bliskość natury. Nie bez znaczenia pozostaje oczywiście zapach drewna, który czujemy od razu po wejściu. Domki mobilne w tym wykończeniu, wydają się zdecydowanie bardziej przytulne. Drewno nadaje im charakteru.

Domki kempingowe
Domki bez pozwolenia Białystok

Pionowo czy poziomo

Szalówkę drewnianą możemy zamontować zgodnie z oczekiwaniem nowego właściciela domku. Do wyboru jest układ wertykalny i horyzontalny. Zdecydowanie chętniej wybieranym jest poziome ułożenie desek.

Jaki kolor?

Kolorystyka wnętrza to kolejny aspekt, o którym decyduje klient. Standardowo drewno jest zaimpregnowane i pozostawione w naturalnym kolorze. Nie oznacza to jednak, że nie można go zmienić. Barwiliśmy szalówkę na różne kolory. Oprócz naturalnego, największym powodzeniem cieszyła się biel o różnym natężeniu (transparentna i nietransparentna).

Domki bez pozwolenia
Domki bez pozwolenia

Łączenie materiałów

Istnieje też opcja łączenia poszczególnych materiałów wykończeniowych. Możemy na przykład zastosować drewno na suficie i jednej ścianie wewnętrznej, podczas gdy na pozostałych ścianach położymy panel PCV.

Nowe domk holenderskie

Jeżeli zatem marzy Ci się drewniany domek ulokowany gdzieś w górach, nad morzem czy nad jedym z mazurskich jezior, możesz postawić na domek mobilny. Dzięki temu ominie Cię cały proces budowy przynoszący mnóstwo bałaganu i nerwów. Domki mobilne docierają na miejsce docelowe w jeden dzień, dzięki czemu niemal od razu możesz cieszyć się nowym lokum. Dodatkową zaletą jest fakt, że po kilku latach, kiedy znudzą Ci się góry, domek możesz wywieźć nad morze lub odwrotnie.