Dziś prezentujemy nowy domek mobilny, jaki pojawił się w ofercie DMK Budownictwo w ostatnim czasie. Jest nim nowoczesna stodoła, o nazwie Granero (domek mobilny bez antresoli) oraz Granero Loft (domek mobilny z antresolą).

Domek mobilna stodoła DMK Budownictwo
Nowoczesna stodoła to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących standardowe bryły domków z domieszką nowoczesności. Granero posiada zwiększony, względem standardowych domków mobilnych DMK, kąt nachylenia połaci dachowych. Wpływa to, nie tylko na jego wygląd zewnętrzny, ale również na wysokość pomieszczeń wewnątrz.
Nowoczesny domek mobilny DMK Budownictwo
Mobilna stodoła DMK Budownictwo

Przeszklona ściana szczytowa to zarówno unowocześnienie wyglądu z zewnątrz, jak i doskonałe doświetlenie salonu. Elewacja wykonana została z deski w naturalnym kolorze ułożonej wertykalnie.
Doskonałym dopełnieniem całości jest blacha na rąbek na dachu oraz antracytowa stolarka okienna i drzwiowa.

Drewniany domek mobilny DMK Budownictwo

Granero to domek mobilny posiadający jedną sypialnię, przestronny salon z rozbudowanym aneksem kuchennym oraz łazienkę. W modelu LOFT nad częścią sypialnianą i łazienką znajduje się antresola.
Stanowi ona dodatkowe miejsce do spania bądź do przechowywania. Drabinka prowadząca na górę, może być zawieszona na ścianie, dzięki czemu nie zabiera nam przestrzeni, podczas gdy nie korzystamy z loftu.

Drewniany dom do 35m2  DMK Budownictwo
Nowoczesna stodoła DMK Budownictwo
Domek mobilny 35m2 DMK Budownictwo

Drewniany sufit to kolejna z cech charakteryzujących naszą nowoczesną stodołę. Na ścianach zastosowano panel PCV w kolorze bieli.
Model ten charakteryzuje się odmiennymi wersjami wyposażenia, niż nasze standardowe domki. Economy i Premium zostały zastąpione wersjami Economy PLUS oraz Premium PLUS. Szczegółowy opis obu znajdziecie tu:
Wersje wyposażenia

Więcej zdjęć tego domku oraz rozkład pomieszczeń znajdziecie tu: Domek mobilny GRANERO/GRANERO LOFT
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami !
domki@dmkbudownictwo.pl
+48 577 650 190